پرها از بتاکراتین که نوعی پروتئین است ساخته شده اند و چنین به نظر می آید که از فلس خزندگان تکامل یافته اند. همچنین کراتین می تواند در مو، سم و ناخن یافت شود. پرها در ایام معینی می ریزند و ساختارهای کراتینی دیگر مثل منقار و چنگال نیز ممکن است به همین صورت و طی فرآیندی، ریزش داشته باشند. در زیر پوست پرندگان، رگ های عصبی ویژه ای وجود دارد. همچنین غده های چربی مخصوصی در کمر و ابتدای محل رویش دم آن ها قرار گرفته است که برای چرب کردن و آرایش پرها به کار می روند. وجود این غده در پرندگان آبزی بیش تر مشخص است زیرا خاصیت ضد آب بودن پرهای شان را به نمایش می گذارد.

پرهای رنگارنگ ، پر چیست و از چه تشکیل شده است ، مخصوص طراحی

برای مشاهده عکس ها در اندازه بزرگ و دانلود تصاویر بر روی تصویر مورد نظر خود کلیک کنید

هر مجموعه تصاویر شامل چندین تصویر متفاوت و زیبا با کیفیت بسیار عالی است ، پس از کلیک بر روی تصویر مورد نظر خود با انتخاب گزینه Next تصویر جدیدی برای شما بار گذاری می گردد

پرها به اشکال متفاوتی طراحی شده اند و برخی از انواع آن ها عبارتند از: پرهای عایق (در برابر سرما و گرما)، پرهای مخصوص پرواز، پرهای مخصوص ایجاد تعادل و حالت دادن به بدن پرنده، پرهای مخصوص نمایش و زیبا آفرینی و پرهای مخصوص دریافت علایم عصبی. برخلاف بدن پستانداران که پوشیده از موست، پرها تمام بدن پرنده را در بر نمی گیرند، اما به شکلی بسیار موزون و هماهنگ در کنار هم قرار گرفته اند و بخش هایی از پوست بدن پرنده را می پوشانند.

تصاویر این مجموعه عبارتند از :
عکسی بسیار با کیفیت از یک پر با ترکیب رنگ آبی و زرد
عکسی با کیفیت فول اچ دی مخصوص طراحی از یک پر با ترکیب رنگ سفید و سیاه و قهوه ای
تصویر با کیفیت از یک پر پرنده با ترکیب رنگ سفید و خاکستری مخصوص طراحی با کیفیت فول اچ دی
عکس از یک پر زیبا پرنده
عکس شماره 5 از پر یک پرنده با کیفیت بالا با ترکیب رنگ سفید و سیاه زرد
عکس از یک پر زیبا
عکس از یک پر بسیار زیبا مخصوص طراحی
پر با ترکیب رنگ سفید و سبز و زرد و تصویری بسیار دیدنی
عکس از یک پر زیبا با شیب رنگ و ترکیب آبی و سیاه

کاناپه تخت شو