ده ها پس زمینه جالب همراه با بررسی انواع آن


کلیه عکس های سایت را به سهولت دریافت کنید مبل ها بازی آنلاین لرد ها [cycloneslider id ="10930"]


ده ها پس زمینه جالب همراه با بررسی انواع آن

هیچ چیزی به اندازه یک پس زمینه شلوغ پرتره را خراب نمی کند. اگر می خواهید شخص موردنظرتان در پیش زمینه، مهمترین بخش تصویرتان باشد، رنگ های گیچ کننده، بافت ها و دیگر ترکیب های پیچیده عکس شما را خراب خواهند کرد. راه حل چیست؟ پس زمینه را در فتوشاپ تیره تر کنید. برای تیره کردن بخشی از تصویرتان و نه همه آن باید زحمت بسیاری بکشید تا محدوده را درست انتخاب کنید و اگر تازه با فتوشاپ آشنا شده اید، به طور حتم نخستین کاری که می کنید، به دست گرفتن Lasso است، اما بهتر است بدانید که در این صورت شما قربانی برش زشتی که به طور کامل ”فتوشاپ شده“ به نظر می رسد، شده اید که این کارتان را بهتر نمی کند. پس چگونه می توان پس زمینه کار را با روش کار بهتری تیره کرد؟ پس از تیره کردن همه تصویر از ماسک استفاده کنید.

ده ها پس زمینه جالب همراه با بررسی انواع آن

برای مشاهده عکس ها در اندازه بزرگ و دانلود تصاویر بر روی تصویر مورد نظر خود کلیک کنید
هر مجموعه تصاویر شامل چندین تصویر متفاوت و زیبا با کیفیت بسیار عالی است ، پس از کلیک بر روی تصویر مورد نظر خود با انتخاب گزینه Next تصویر جدیدی برای شما بار گذاری می گردد

اگر می خواهید از این برنامه بیشترین استفاده را ببرید، بهتر است روش کار با ماسک را که یکی از مهمترین ابزارتان است، یاد بگیرید. ماسک ها در ابتدا ممکن است کمی ترسناک به نظر بیایند و کار با آنها گیج کننده باشد، اما به محض دسترسی به آنها، شما پیروز خواهید شد. پس از نخستین استفاده، برای بار دوم دیگر زمان کمتری را صرف خواهید کرد و کار با آن برایتان ساده تر خواهد شد. یک کپی از لایه پس زمینه تهیه کرده و آن را تیره کنید. سپس برای پنهان سازی مکان هائی که به تیره سازی آنها نیازی ندارید از ماسک استفاده کنید. اکنون که پنهان سازی انجام شد، می توانید از ابزارهای فتوشاپ (مانند Brush و Gradient) استفاده کنید.

۱) آیا شما کپی می کنید؟ لایه پس زمینه را دوگانه کرده و سپس با دراگ کردن، آن را به آیکون New Layer ببرید یا به Layer>DuplicateLayer رفته و Ok کنید.

۲) نمای تیره. حال همه چیز را تیره کنید. به Filter>Blur>Gaussian Blur بروید. نوارهای لغزنده Radius را آنقدر حرکت دهید تا به تیرگی موردنظر برسید. نگران اینکه تیرگی چه تأثیری روی شخص موردنظرتان دارد، نباشید، چرا که از آن رهائی خواهید یافت. تنها به این فکر کنید که می خواهید زمینه پشت تا چه اندازه تیره باشد. به خاطر داشته باشید که عکس باید به گونه ای در نظر آید که شما از مهارت های خود استفاده کرده اید نه فتوشاپ. وقتی که یترگی موردنظرتان را به دست آوردید، دکمه Ok را فشار دهید.

۳) ماسک برای انجام وظیفه آماده است. هم اکنون صفحه ای را که می خواهید تیرگی های نامطلوب را پنهان سازد، یعنی ماسک را بیفزائید. پس از کلیک روی کپی پس زمینه که تیره شده است، دکمه ماسک را فشار دهید تا ماسک به صورت خودکار برایتان انتخاب شود. اگر می خواهید آن را دوباره انتخاب کنید. کافی است یکبار دیگر کلیک کنید. وقتی که زمینه سیاه رنگ، اطراف آن را دربرگیرد، زنده تر و طبیعی تر به نظر می آید.

۴) ماسک روشن، ماسک خاموش، ابزار Brush را به دست بگیری (B روی صفحه کلید) و با بهره گیری از نوار لغزنده روی میله Brush Options در سمت راست صفحه، آن را نرم و ملایم سازید. سپس D را برای سیاه و سفید کردن رنگ های ناقص در نوار ابزار فشار دهید. از انتخاب رنگ سیاه برای پیش زمینه (زمینه جلو) مطمئن شوید. در ابتدا تا جائی که می توانید تمرین کنید: پس از ترسیم تصویرتان با رنگ سیاه ”X“ را برای تعویض پیش زمینه و پس زمینه فشار دهید. با سفید روی تیزی های تندی که آشکار می شوند، بکشید در این شرایط تیرگی دوباره ناپدید می شود.

رنگ سیاه در لایه زیری آشکار شده و سفید آن را پنهان می کند و این همه چیزی است که بر عهده ماسک است تا کار شما کامل شود. برای اینکه در آشکارسازی و پنهان سازی مهارت بیائید، کار خود را با یک کار کثیف و درهم و برهم و یک پاک کن بزرگ شروع کنید. روی سیاه تنظیم کرده و در جاهائی که می خواهید تند و تیز باشد از تیرگی لکه گیری کنید. سپس یک پاک کن کوچکتر و نرم تر انتخاب کرده و در لبه های سوژه موردنظرتان با بزرگنمائی کار کنید. نیازی نیست که لبه ها کامل و بدون هیچ عیبی به نظر آیند. شما به کم و زیاد کردن تیرگی ادامه دهید تا به آنچه می خواهید برسید.

حرکت سریع تر دست چپ خود را نزدیک کلید ”X“ نگه دارید تا سیاه و سفید را آسان تر تعویض کنید.

● کار با Gradient

شما می توانید زا Gradient هم استفاده کنید. برای ساخت ترکیبی صاف و هموار از تیرگی دقیق یا زمانی که می خواهید عمق میان را چیز دیگری وانمود کنید.

تصاویر این مجموعه عبارتند از :

پس زمینه نارنجی رنگ با طرح جدید
عکس با طرح جالب برای دانلود
عکس برای طراحی مهندسین
پس زمینه قرمز رنگ با شیب های ملایم و تند
تصویری با انواع رنگ ها برای طراحی
تصویر چهارخانه های رنگارنگ سه بعدی برای انواع طراحی
تصویر با طرح پاییزی برای دانلود
تصویر با رنگ های شاد وبا طرح برف برای دانلود
تصویر با اشکال هندسی برای طراحی گرافیکی
خطوط و اشکال رنگارنگ برای دانلود
عکس چرخ دنده برای طراحی
طراحی و مهندسی
عکس برای هنر گرافیک
طراحی و فتوشاپ با خطوط و رنگ ها
طرح های جالب با دایره های رنگی برای گرافیک
تصویری لیمویی رنگ برای طراحی در گرافیک
تصویر گرافیکی از مستطیل
تصویر گرافیکی از آب و ماهی برای دانلود
اشکال رنگی برای گرافیک
عکس برگ های تو در تو رنگی برای دانلود
عکسی برای طراحی در گرافیک
طراحی و برنامه نویسی با تصویر گرافیکی
تصویر گرافیکی از خورشید و گیاه و طبیعت برای استفاده در تبلیغات
تصویر گرافیکی از پیچ و مهره برای دانلود
عکس از پنج ضلعی ها برای دانلود
دانلود عکس مخصوص گرافیک
گرافیک و تصاویر مربوط به آن
عکس از هندسه و رنگ و گرافیک
تصویر در تصویر برای برای دانلود
تصاویر دیدنی در عکس
عکس از فلش در دایره های کوچک
طرح با دایره
طرح برگ های پاییزی در تصویر
رنگ های به کار رفته در تصویر برای طراحی
تصویر بیضی در عکس
ساختمان ها و بناهای طراحی شده
عکس رنگ و برگ برای طراحی
مربع ها و طراحی تصاویر
عکس برای فتوشاپ و گرافیک
طرح گیاه و گل برای دانلود
تصویر در تصویر، رنگ در رنگ
تصویر رویش گیاه
انواع طراحی با تصویر نیم دایره
مهندسی کردن انواع صنایع
بنای گذر گاه های با گرافیک
عکس زرد رنگ برای الهام گرفتن کارها
فیلم های عکاسی در طرح گرافیکی
رنگ لیمویی و طرح ریزی
رنگ های گرم و سرد در تصویر
بدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم

 


صفحه 1 از 11

Copyright (C) 2010-2015 p30pic.com All rights reserved

حق کپی رایت محفوظ ... این سایت تابع قوانین کشور زیبای ایران می باشد

X close
Xclose
فروش مبلمان مدرن امسال