سال ها طول کشید تا تفاوت هدیه و کادو را متوجه شوم.تا مدتی پیش همیشه فکر می کردم این دو واژه به یک معناست ،اما حالا خیلی خوب تفاوت بین این دو واژه را فهمیدم.

 از کودکی در محیطی بزرگ شده بودم که بیشتر مواقع مناسبت های خاص همراه با هدیه دادن بود،از همه ی مناسبت ها بگذریم پدرم عاشق هدیه خریدن بود،و همیشه زمان زیادی را برای پیدا کردن هدیه ی مناسب مادرم صرف می کرد.همه ما به این هدیه ها و تنوع آن عادت کرده بودیم و آن را مظهر عشق یک مرد نسبت به همسرش می دانستیم.

تفاوت کادو با هدیه چیست؟

برای مشاهده عکس ها در اندازه بزرگ و دانلود تصاویر بر روی تصویر مورد نظر خود کلیک کنید
هر مجموعه تصاویر شامل چندین تصویر متفاوت و زیبا با کیفیت بسیار عالی است ، پس از کلیک بر روی تصویر مورد نظر خود با انتخاب گزینه Next تصویر جدیدی برای شما بار گذاری می گردد

وقتی من ازدواج کردم همسرم مردی بود که زیاد به این مسأله توجه نمی کرد و معمولأ در مناسبت ها هدیه خاص یا قابل توجهی به من نمی داد .ایت موضوع برای من اصلأ قابل تحمل نبود .دنیای درونم با آشفتگی همراه شده بود .اگرچه همسرم کاملأ به این موضوع بی توجه نبود اما نحوه ی هدیه دادن او با پدر تفاوت زیادی داشت.

برخی مواقع وقتی به خانه بر می گشت در داخل کیف خود چیزی داشت که وقتی آن را دیده بود به یاد من افتاده ،و خریده بود.مثلأ گاهی کنار دریا می رفت و صدف یا گوش ماهی پیدا می کرد آن را به یاد من برمی داشت یا هدیه ی اولین عیدی که با هم بودیم یکدست چاقوی تیز بود علارغم این همه مهربانیش اکثرأ مناسبت ها را نادیده می انگاشت .

تا جاییکه به طور مستقیم و واضح در سالگرد تولدم از او خواستم به نشانه ی عشق به من یک جواهر برایم بخرد،اما در کمال ناباوری یک دستگاه برف روب هدیه گرفتم!

چند ماه بعد برف سختی بارید و همسرم خانه نبود و من با دستگاه برف روب تمام برف ها را جمع کردم ناگهان به این فکر افتادم که اگر هدیه ی تولد من جواهر بود ،الآن چه می کردم؟

همان موقع بود که فهمیدم او در تمام این سال ها به من هدیه می داده و من نیز از این مسأله غافل بودم .او خود را مطابق دریافت های ذهنی من نشان نداده بود چون برداشت او از دوست داشتن با من فرق داشت اما تمام این هدایا را با حس محبت به من داده بود.

من بالاخره تفاوت هدیه و کادو را فهمیدم،کادو یک شی است اما هدیه مفهومی وسیع تر ،عمیق تر و معنوی تر دارد که باید با چشم دل دیده شود و شاید در دنیای واقعی به چشم نیاید و قابل لمس هم نباشد.

تصاویر این مجموعه عبارتند از :

عکس روبان قرمز برای کادو
تصویر کارت قرمز رنگ برای نوشتن پیام تبریک
عکس کارت برای طراحی کادو تولد
طراحی با روبان قرمز روی جعبه کادو
روبان قرمز برای طراحی
قلب بسته شده با روبان قرمز برای هدیه و کادو
جعبه با رنگ سفید و روبان قرمز
پیام تبریک با یان تصویر
عکسی برای نوشتن پیام تبریک
طراحی کارت پیام تبریک جعبه کادو
کارت پستال با موضوع کادو و روبان قرمز
جعبه کادو با تزیین روبان به شکل گل
طراحی گل با روبان برای جعبه قرمز کادو