اصول طراحی دکور خانه از مصر تا دنیای امروز

آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که پیشینه این هنر به چه زمانی باز می‌گردد؟ مطمئناً علاقه انسان به تزئین و آرایش محل زندگی‌اش امری تازه نیست حتی این احتمال وجود دارد که نقاشی‌های دوران غارنشینی، سوای مسئله اطلاع‌رسانی، نقش تزئینی نیز داشته‌اند.

به ره حال، وقتی که در سال 1922 *، هاوارد کارتر (Howard Carter) * ، باستان شناس بریتانیایی *، مقبره توتنخامون (Tutankhamen) را گشود *؛ نقاب طلای خالص، جواهرات ظریف و اشیاء تزئینی که در کنار جسد و در داخل مقبره قرار داده شده بود *، بینشی وسیع درباره چگونگی زندگی مصریان و علاقه آنان به تزئینات و طراحی را در اختیار محققان گذاشت  به نوبه خود آغازگر جستجویی ادامه دار و منجر به تجلی یافتن شکوه سبک اولیه مصری میشد. حفاری‌های اولیه نشان داد  حتی بی‌نواترین خدمتکاران مصری هم  لوازم روزمره خانه‌شان را تزئین می‌کرده‌اند *، امری که براساس استاندارهای فعلی در خور توجه است * اینکه مصریان هرگز به راحتی رازهای خود را برملا نمی‌کردند * به همین روی مشخص نیست که دقیقاً علاقه و انگیزه آنان برای طراحی از کجا سرچشمه گرفته است *. فرضیه‌ها و استدلال‌های مستمری در این زمینه مطرح شده است *. آنچه می‌دانیم این است که سبک‌های آغازین طراحی دکوراسیون منزل از مصر نشأت گرفته‌اند.

اصول طراحی دکور خانه از مصر تا دنیای امروز

برای مشاهده عکس ها در اندازه بزرگ و دانلود تصاویر بر روی تصویر مورد نظر خود کلیک کنید

هر مجموعه تصاویر شامل چندین تصویر متفاوت و زیبا با کیفیت بسیار عالی است ، پس از کلیک بر روی تصویر مورد نظر خود با انتخاب گزینه Next تصویر جدیدی برای شما بار گذاری می گردد

تصاویر این مجموعه عبارتند از:

عکس از داخل یک خانه لوکس و مدرن
عکس از دکور یک خانه شیک
اینم از دکور یک خانه لوکس و سنتی البته
فضای داخلی یک خانه لوکس
عکس از دکوراسیون داخلی منزل
کاناپه تخت شو