اصول طراحی دکور خانه از مصر تا دنیای امروز


کلیه عکس های سایت را به سهولت دریافت کنید مبل ها بازی آنلاین لرد ها [cycloneslider id ="10930"]


اصول طراحی دکور خانه از مصر تا دنیای امروز

اصول طراحی دکور خانه از مصر تا دنیای امروز

آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که پیشینه این هنر به چه زمانی باز می‌گردد؟ مطمئناً علاقه انسان به تزئین و آرایش محل زندگی‌اش امری تازه نیست حتی این احتمال وجود دارد که نقاشی‌های دوران غارنشینی، سوای مسئله اطلاع‌رسانی، نقش تزئینی نیز داشته‌اند.

به ره حال، وقتی که در سال ۱۹۲۲ *، هاوارد کارتر (Howard Carter) * ، باستان شناس بریتانیایی *، مقبره توتنخامون (Tutankhamen) را گشود *؛ نقاب طلای خالص، جواهرات ظریف و اشیاء تزئینی که در کنار جسد و در داخل مقبره قرار داده شده بود *، بینشی وسیع درباره چگونگی زندگی مصریان و علاقه آنان به تزئینات و طراحی را در اختیار محققان گذاشت  به نوبه خود آغازگر جستجویی ادامه دار و منجر به تجلی یافتن شکوه سبک اولیه مصری میشد. حفاری‌های اولیه نشان داد  حتی بی‌نواترین خدمتکاران مصری هم  لوازم روزمره خانه‌شان را تزئین می‌کرده‌اند *، امری که براساس استاندارهای فعلی در خور توجه است * اینکه مصریان هرگز به راحتی رازهای خود را برملا نمی‌کردند * به همین روی مشخص نیست که دقیقاً علاقه و انگیزه آنان برای طراحی از کجا سرچشمه گرفته است *. فرضیه‌ها و استدلال‌های مستمری در این زمینه مطرح شده است *. آنچه می‌دانیم این است که سبک‌های آغازین طراحی دکوراسیون منزل از مصر نشأت گرفته‌اند.

اصول طراحی دکور خانه از مصر تا دنیای امروز

برای مشاهده عکس ها در اندازه بزرگ و دانلود تصاویر بر روی تصویر مورد نظر خود کلیک کنید

هر مجموعه تصاویر شامل چندین تصویر متفاوت و زیبا با کیفیت بسیار عالی است ، پس از کلیک بر روی تصویر مورد نظر خود با انتخاب گزینه Next تصویر جدیدی برای شما بار گذاری می گردد

تصاویر این مجموعه عبارتند از:

عکس از داخل یک خانه لوکس و مدرن
عکس از دکور یک خانه شیک
اینم از دکور یک خانه لوکس و سنتی البته
فضای داخلی یک خانه لوکس
عکس از دکوراسیون داخلی منزلبدون نظر

ثبت نظر

منتظر پاسخ هستم

 


صفحه 1 از 11

Copyright (C) 2010-2015 p30pic.com All rights reserved

حق کپی رایت محفوظ ... این سایت تابع قوانین کشور زیبای ایران می باشد

X close
Xclose
فروش مبلمان مدرن امسال